۱۴۰۱ شنبه ۴ تير
حضور گروه خيريه درماني متشكل از چندين متخصص در شهرستان دلگان
▪به مناسبت هفته وحدت و همچنين هفته بسيج گروه خيريه سلامت وابسته به دفتر حضرت آيت الله العظمي سيستاني (مدظله العالي) در شهرستان دلگان حضور و اقدام به ويزيت رايگان مردم نمودند.
به گزارش روابط عمومي شبكه بهداشت و درمان شهرستان دلگان,اين گروه جهادي هر ساله در اين شهرستان حضور و با همت مضاعف و روحيه ي بسيجي اقدام به ويزيت بيماران و تحويل دارو مينمايند.
دكتر رحيمي كه در معيت مهندس شجاعي فرماندار شهرستان دلگان جهت خيرمقدم و خداقوت به اين گروه پرتلاش در محل كار ايشان حضور يافته بودند.با بيان اينكه كار اين بزرگواران در وصف نمي گنجد افزودند؛ بسيار خرسنديم كه همكارانمان در كسوت پزشكي با اينچنين روحيه اي در خدمتگذاري مردم محروم منطقه دلگان هستند.
مهندس شجاعي فرماندار ساعي شهرستان نيز ضمن بازديد از عملكرد گروه خيريه به ايشان خيرمقدم گفتند.و بيان داشتند ارايه خدمات به مردم محروم از اهداف متعالي انقلاب اسلامي ايران بوده و كار كردن براي اين مردم عبادت است.ايشان در ادامه از زحمات بدون چشمداشت پزشكان حاضر در اين طرح كمال قدرداني و تشكر را داشته و ابزار خرسندي نمودند.
شايان ذكر است اين گروه جهادي به مدت دو روز متوالي پنج شنبه و جمعه مورخه ي 1397/9/1و 1397/9/2 در شهرستان حضور و ارايه خدمت مينمايند.⭕
تاریخ:
1397/09/03
تعداد بازدید:
450
منبع:
روابط عمومي شبكه بهداشت ودرمان شهرستان دلگان

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal